Reference

 • Lepší autoškolu jsem si v Karlovarském kraji najít už prostě nemohla.Nejsem zrovna automobilový typ, ale i já jsem dokázala udělat zkoušky a to jen díky skvělému týmu :-) - p. ŠEBESTA a p. SOUMAR!!! Skvělý výklad teorie (chodit na hodiny se vyplatí!!!), ale hlavně úžasný přístup při jízdách - jezdila jsem s p. Šebestou a lepšího učitele jsem už dostat nemohla, perfektní vysvětlení ovládání vozidla. Autoškola Soumar ve zkratce - Skvělí lidi na správném místě.
  vloženo: 13. dubna 2013
  vložil: Tereza Schleicherová
 • Autoškolu Jana Soumara, mohu a budu velmi ráda doporučovat všem svým známým. Teorie podávána skvělou formou jak v podání pana Soumara tak v podání pana Šebesty. Praktický výcvik velmi velmi dobrý. Na začátku mi to moc nešlo (ne každý se narodí,jako druhý Schumacher), ale pod vedením pana Šebesty, jsem úspěšně prošla zkouškami. Moc mu děkuji za trpělivost a za vše co mě naučil.
  vloženo: 15. března 2013
  vložil: Martina V.
 • ...ač jsem nechtěla dělat řidičák u žádného známého, tak jsem tak přesně dopadla... Nemůžu si pamatovat všechny kamarády a spolužáky mého bratrance. Elegantně jsem se jednomu vyhla, a k dalšímu vrhla :-) Jan Soumar je bezva člověk, vyšel vstříc a ke ,,klenotu,, mne ,,dovedl. Děkuji, děkuji i dalším pánům kantorům,jako je p.Lang a p.Šebesta, měli se mnou velkou trpělivost! Mnoho mne naučili a ještě naučí. Příští rok si chci ,,dodělat,, řidičák na moto. Ve čtyřiceti se něco učit, a ještě k tomu být ,,dys,, není zrovna jednoduché!! Díky Líba Plachá
  vloženo: 1. března 2013
  vložil: Líba Plachá
 • Plně profesionální i přátelský přístup.Byla jsem velmi spokojena s hodinami teorie,výklad byl vždy srozumitelný. Jízdy z panem Langem byly nejlepší,děkuji mu za trpělivost.
  vloženo: 27. února 2013
  vložil: Markéta Šimková
 • Naprosto nejlepší volba v KV. Jak co se týče nabídky vozového parku, tak nároků na výuku. Styl jakým se výuka vede sedí snad každému a když nesedí, snaží si autoškola Soumar k Vám najít cestu. Profesionální přístup jak v teoretické i praktické části. Velice kladně hodnotím povinnost chodit na teoretickou přípravu, ale ještě více jsem spokojená s praktickou přípravou. Jmenovitě pan Šebesta odvádí kus poctivé práce. Trpělivost, lidskost a podpora. Já nehodnotím. Já děkuji.
  vloženo: 23. února 2013
  vložil: Jandová Zdeňka
 • S autoškolou Soumar jsem velmi spokojená. Hodiny teorie s panem Soumarem byly velmi pochopitelné. Skvělá příprava na zkoušky od pana Šebesty. Naučil mě dobře ovládat vozidlo a vůbec ježdění na silnici. Tuto autoškolu vřele doporučuji. :)
  vloženo: 15. února 2013
  vložil: Michaela Weissová
 • Perfektní přístup, výuka jak teoretická, tak praktická na jedničku, jednání upřímně a narovinu. Autoškola Soumar je jasná volba. Naučí vás vše, co potřebujete vědět a na silnici už vás nic nepřekvapí.
  vloženo: 1. února 2013
  vložil: Dita Patáková
 • Vstoupením do výcviku u této autoškoly rozhodně neděláte chybu. Dokáže vás perfektně připravit ke všem nástrahám, které vás čekají jak v běžném provozu, tak u samotné zkoušky. Výcvik samotný probíhá velmi dobře. Dostane se vám zde velmi kvalitních informací podaných s opravdu zábavnými přirovnáními. Celková atmosféra po dobu celého kurzu je velice přátelská. Vřele doporučuji.
  vloženo: 12. ledna 2013
  vložil: Robert Churáň
 • Tato autoškola mi vyhovovala ve všech směrech. Teoretické hodiny byli zajímavé, srozumitelné a v případě dotazů byl pan Soumar velice vstřícný. Jízdy jsem měla s panem Šebestou, který byl rovněž velmi milý. Soustředil se na důležité situace na silnicích, postupoval pomalu, takže se do toho mohl postupně člověk dostat a řízení tak bylo mnohem snadnější. Pan Šebesta mě rovněž výborně připravil na techniku, na kterou jsem se poté ke zkoušce nemusela už téměř učit, jelikož to podal zábavnou formou již na hodinách kurzu. Ke zkoušce jsou všichni účastníci kurzu připravování velmi dobře, ovšem je nutná samozřejmě i individuální příprava. Zkoušku jsem zvládla na první pokus a jsem velmi ráda, že jsem absolvovala právě tuto autoškolu. Moc děkuji pánům Soumarovi a Šebestovi!
  vloženo: 30. prosince 2012
  vložil: Tereza Kordová
 • S autoškolou Jan Soumar jsem nadmíru spokojen. Výuka je podána velmi srozumitelně a pochopí to každý kdo se bude učit a věřit si. Osobní zkušenost je taková že jsem ze začátku měl obavy a stres že to nedám a postupně jsem si byl jistější a povedlo se za což děkuji panu Janu Soumarovi za perfektní přípravu teorie a panu Přemkovi Šebestovi za jízdy a techniku. Takže moc díky pánové. S pozdravem teď už bývalý žák Daniel Procházka
  vloženo: 14. prosince 2012
  vložil: Daniel Procházka
 • Je to skvělá autoškola, jízdy s panem Langem nejlepší, a tourie pana Soumara vás skvěle připraví na testy. Jsem velmi spokojen.
  vloženo: 2. prosince 2012
  vložil: Lukáš Bartůněk
 • S autoškolou Jan Soumar jsem byla mimořádně spokojená,super učitel:-) a příprava na zkoušky..doporučuju Nikolka:-D
  vloženo: 9. listopadu 2012
  vložil: Nikol Orságová
 • S Autoškolou Soumar jsem dlouhodobě spokojen. Výborně vyškolí budoucí řidiče. přístup k žákům je takřka individuální, příprava je 100% a výuka je podaná "po lopatě". S vozovým parkem jsem velmi spokojen. Honza Soumar je prostě nejlepší!
  vloženo: 10. srpna 2012
  vložil: ADAM
 • S autoškolou pana Soumara jsem velice spokojená, skvělé a hlavně dobře srozumitelné vyložení teorie, příjemná domluva na termínech jízd a velmi dobrý vozový park. Děkuji za dobré připravení ke zkouškám.
  vloženo: 29. června 2012
  vložil: Iva Černohorská
 • V autoškole u pana Soumara si nemohu na nic stěžovat. Prostě stručně a jasně.. Ti, kteří by chtěli řidičské oprávnění a pak v dalších svých letech řízení umět a rozumět silničním pravidlům a také trochu autu, mohu jenom doporučit. Přístup k žákům a připravenost na zkoušku je naprosto výborný. vloženo: 12. května 2012 vložil: Michaela Reháková
 • U pana Soumara jsem byl velice spokojený já osobně jsem řídil yetiho a to auto jsem si oblibil natolik že jsi ho brzy koupím. doporučuju všem v karlovarském kraji.
  vloženo: 5. května 2012
  vložil: Michal Balcar
 • Autoškolu vřele doporučuji!Vstřicnost,Kvalita vyuky.Vozovyj park.Cena!Osobně chci podekovat panu Soumaru a panu Šebestovi za perfektni připravu na zkoušku!
  vloženo: 4. května 2012
  vložil: Vadym Hruzděv
 • S autoškolou pana Soumara jsem byla velice spokojená. Teorie nám byla vyložena tak abychom jí všichni rozumněli a s jízdami jsem byla také velmi spokojená - na čas i místo se dalo v klidu domluvit. Jsem velmi ráda že jsem si vybral tuto autoškolu a vřele ji můžu všem doporučit. Moc děkuji panu Soumarovi za perfektní připravení na zkoušku.
  vloženo: 3. května 2012
  vložil: Martina Radičová
 • S touto autoškolou jsem byla velice spokojená, výuka teorie probíhala opravdu kvalitně a pan Soumar nám ji podával příjemnou zábavnou formou, takže jste se i těšili. Jízdy jsem absolvovala u p. Šebesty a mohu jen doporučit - žádný stres, dodržování časového rozvrhu jízd a trpělivé vysvětlování a přátelská atmosféra. Všem v autoškole moc děkuji a opravdu ji doporučuji všem!
  vloženo: 24. dubna 2012
  vložil: Kateřina Romancová
 • S touto autoškolou jsem byl naprosto spokojen.Výuka pana Soumara bezvadná a jízdy pana Langa taky ještě jednou tím to děkuji... P.ŠIMUNEK
  vloženo: 28. března 2012
  vložil: P.Šimunek
 • Autoškola Jan Soumar = kvalita ; vstřícnost ; zábavná , přátelská atmosféra a dalších mnoho pozitivních slov. Těmi to slovy bych popsal tuto autoškolu :) . Děkuji velice za skvělou teorii Janu Soumarovi za výborné jízdy a praktické řešení provozních situací. Po pár minutách první hodiny teorie i jízd, ze mě spadl stres. Takový to přístup, jsem neočekával. AŠ Jan Soumar = špička v Karlovarském kraji mezi autoškolami :). Jinak Janu Soumarovi přeji mnoho dalších let a lidí. Všem učitelům pevné zdraví a mnoho ujetých kilometrů bez nehod.Děkuju ještě moc jednou
  vloženo: 10. března 2012
  vložil: Roman Žák
 • Tento výběr autoškoly už jsem měl doporučen od řady lidí a jsem rád, že jsem je poslechl. Každý s kým jsem se bavil a byl u pana Soumara, vše jen chválil a já jsem další z řady nad míru spokojených. Dělal jsem řidický průkaz na B a A1 a jak s autem, tak s motorkou nebyl nejmenší problém. Vždy bylo vše včas připraveno. Dokonce jsem chodil rád na přednášky, protože byly podávany logicky, srozumitelně a občas i vtipně. Pan Soumar celou knížku krásně přeložil do "češtiny" a na hodinách byla legrace a panovala dobrá atmosféra jak v učebně, tak i na hodinách jízd.
  vloženo: 29. ledna 2012
  vložil: Marek Jaroš
 • Podle mého názoru je to velmi dobrá autoškola. Domlouvání jízd je také bez problémů, včas a tak že si nemusíte brát volno ve škole, práci apod... . Jízdy byly velice pohodlné už jenom díky tipům aut a doopravdy se stačí jenom učit nic víc. Na hodinách teorie se mi líbilo jak bylo všechno hezky vysvětleno logicky a ne podle nějakých složitých a často nesmyslných zákonů. Zkrátka řečeno je to autoškola kde vás naučí. Udělal jsem dobrou věc když jsem šel právě sem =)
  vloženo: 7. prosince 2011
  vložil: Ondřej Dvořák
 • AŠ Soumar mohu po čerstve dokonchenych skouškach doporuchit. Po celou dobu vycviku byl přistup instruktoru jak teoretycki tak i praktycki, velmi seriozni.Časovani jizd vzdy na tyden dopšedu,všechny jizdy včas, a v plnem rozsahu odjety. Ocenjuji trpelivost a klid instruktoru, zejmena p.Šebesty ktery mě učil.Dekuji moc. Doporučuji všem, kdo si chce udelat řidichak bez stresu.
  vloženo: 27. října 2011
  vložil: Mariya Pakholchak
 • Rodinné prostředí a příjemní instruktoři s pevnými nervy a ochotou vždy a se vším každému vyjít vstříc. Neocenitelná pomoc a nikdy nekončící snaha dovést všechny své žáky do úspěšného konce. Velké díky všem. Opravdu nejlepší autoškola široko daleko. Neváhejte, všem doporučuji!!!
  vloženo: 27. října 2011
  vložil: Lovečková Lucka
 • Tahle autoškola mě naučila všechno teorie byly zábavný takže to člověk pobral v pohodě tuto autoškolu rozhodně doporučuju. Jízdy jsem měl s Honzou Soumarem a nic lepšího sem ani dostat nemohl připravil mě na provoz a naučit řidit takovýho vola jako jsem já chtělo trochu práce nemůžu říct nic jinýho než Děkuju :)
  vloženo: 11. října 2011
  vložil: FIlip Najdanovič
 • Trpělivý přístup p.Šebesty mě připravil na zkoušky, které jsem zvládla na poprvý. Byla jsem maximálně spokojena i s p.Soumarem, který přednášel teorii velice vstřícným a pochopitelným způsobem. Této autoškole dávám 1 s hvězdou a děkuju. Klimešová Miroslava
  vloženo: 30. září 2011
  vložil: Miroslava Klimešová
 • Jednou vetou velice doporucuju,byla jsem spokojena naprosto se vsim.dekuji
  vloženo: 18. března 2011
  vložil: anonym - jméno nevyplňeno
 • Tuto autoškolu vřele doporučuji. Skvělá výuka pod vedením pana Soumara mě naprosto zbavila počátečního strachu z řízení a s ujetými kilmotery mě dobře připravila připravila na obávanou závěrečnou zkoušku, kterou jsem udělala ve všech částech hned na poprvé. Nezbývá mi nic jiného než poděkovat a tuto autoškolu jen doporučovat!
  vloženo: 3. března 2011
  vložil: klára
 • Dobrý den, chtěl bych zde dát tip všem, kdo si plánují udělat řidičský průkaz. Jelikož jsem měl strach z řízení automobilu a obavy z teorie také byly nemalé, dlouho jsem se rozmýšlel do jaké autoškoly půjdu. Nakonec jsem se dozvěděl o autoškole Soumar, kde prý instruktoři jsou klidní, výuka probíhá na úrovni a vozový park je moderní. Myslel jsem si, že tak skvělé to asi nebude, ale nakonec jsem se pro tuto autoškolu rozhodl. Dnes mohu říct, že pověst byla pravdivá a skromná. Jako úplný začátečnik jsem o řízení automobilu nic nevěděl, díky profesionálnímu, klidnému a kvalitnímu přístupu pana Soumara jsem techniku jízdy zvládl a hlavně strach z jízdy zmizel po několika jízdách, neboť jsem zjistil, že s tímto instruktorem se mohu cítit naprosto bezpečně. Takže místo obav z autoškoly, mě nakonec začala bavit. V učebně se nám dostalo kvalitní výuky, takže závěrečné testy mi nečinily absolutně žádný problém, vše bylo vysvětleno na takové úrovni, že nebylo již co dodat. Všem co si chtějí udělat řidičský průkaz, bych chtěl tuto autoškolu doporučit, je opravdu kvalitní.
  vloženo: 21. listopadu 2010
  vložil: František Dubský
 • Jak teoretická tak i praktická příprava na jedničku. Idividuální přístup a ohromná ochota procvičit situace, ve kterých se necítíte. Vřele doporučuji .
  vloženo: 10. listopadu 2010
  vložil: Roman Schindler
 • Při jízdách panoval převážně klid a pohoda, a to i přes to, že mi řízení opravdu nešlo. Oceňuji zejména vedení k samostatnému rozhodování, ochotu procvičovat situace, které jsem považovala za problematické a povzbuzování do dalších kilometrů.
  vloženo: 17. srpna 2010
  vložil: jméno nezveřejněno
 • super instruktor- "trochu pedant":),ale v dobrém slova smyslu, chce co nejvíc naučit!! dobrá komunikace při plánování jízd, snaží se přizpůsobit a jsou vstřícní. Určitě bych autoškolu doporučila dál, neměla jsem žádný problém.
  vloženo: 2. března 2010
  vložil: jméno nezveřejněno
 • Vyborna autoskola, nemel jsem tam zadne problemy at uz s jizdama nebo cimkoliv jinym.
  vloženo: 31. ledna 2010
  vložil: jméno nezveřejněno
 • Pohodova autoskola se skvelymi lektory a vozovym parkem, perfektni pristup a dobra priprava na zkousky
  vloženo: 25. prosince 2009
  vložil: jméno nezveřejněno